ד”ר דוד מרמור

ד"ר דוד מרמור בעל 20 שנות וותק קליני כקרדיולוג המתמקד בדימות הלב (אקוקוקרדיוגרפיה, מפויי לב), מחלות מסתמי הלב, מחלת לב כלילית, אי ספיקת לב, הפרעות קצב וקרדיולוגיה מונעת.
ד"ר מרמור הוא בוגר ה-ג'פרסון מדיקל קולג' בפילדלפיה, התמחה ברפואה פנימית בבית החולים האוניברסיטאי תומס ג'פרסון בפילדלפיה, והשלים התמחותו בקרדיולוגיה במרכז הרפואי האוניברסיטאי לויולה בשיקגו. לפני שעלה לארץ בשנת 2021, ד"ר מרמור עבד 12 שנים כקרדיולוג מטפל ב-Northshore University HealthSystem, בית החולים אוונסטון, ומונה כמרצה בכיר (Assistant Professor) באוניברסיטת שיקגו. שם שימש כמנהל תוכנית ההתמחות בקרדיולוגיה של אוניברסיטת שיקגו, וזכה להדריך מתמחים רבים.

ד"ר מרמור הינו רופא מומחה בכיר במערך קרדיולוגי בבית חולים שיבא תל השומר. עוסק במרץ בחדשנות מכשור רפואי, כממציא ומייסד של חברת הזנק (סטארט-אפ) רפואי ויועץ לאחרים.

ד"ר מרמור מתגורר במודיעין עם אשתו ו-4 ילדיו.

ד"ר מרמור מאמין שכל מטופל הוא ייחודי, והעדיפות שלו היא מתן טיפול מותאם אישית לצרכיו של כל אחד. הערכה יסודית המצריכה הקשבה קפדנית למטופל, בדיקה רפואית מלאה ואינטגרציה של המידע מבדיקות העזר. כל זאת במטרה להציג בבירור את הערכתו ולאפשר החלטה משותפת עם המטופלים לאחר הצגת מידע מלא על המצב הרפואי והאפשרויות הטיפוליות.

ד"ר מרמור מקווה שכל מטופל ירגיש מועצם בקבלת החלטות בתחום הבריאות ולהביא בכך לחיים הבריאים והטובים ביותר עבור מטופליו.

דילוג לתוכן