הצהרת נגישות – "אשד – המכון הלבבי"

אנו מאמינים כי יש לאפשר שימוש באתר לכלל הציבור. שמנו לנו למטרה להעניק לכל הלקוחות והמשתמשים, עם או בלי מוגבלות, שירות שוויוני ונגיש, ועל כן אנו פועלים במטרה לאפשר ולהתאים את השימוש באתר ובמכון גם לציבור בעלי המוגבלויות.

מאמצי התאמות הנגישות באתר שלנו בוצעו בהתאם לתקנה 35 בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות 2.0WCAG  ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי. התאמת הנגישות נבדקה בדפדפנים המובילים בגרסאות האחרונות, והאתר מותאם לצפייה ונתמך על ידי הדפדפנים השונים.

כמו כן, באתר הוטמעו עיצובים מותאמים לגולשים עם לקויות ראייה, ומבנה האתר הושתת על ניווט נוח וברור. בנוסף, באתר מוצב תפריט הנגשה. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. 

האפשרויות בתפריט ההנגשה באתר

הגדלת תצוגת הטקסטים בעמוד;

הקטנת תצוגת הטקסטים בעמוד;

הפיכת צבעי העמוד לגווני אפור;

הצגת העמוד בניגודיות גבוהה;

הצגת העמוד בניגודיות הפוכה;

הצגת העמוד עם רקע בהיר;

הדגשת הקישורים בעמוד;

הפיכת גופן הטקסטים בעמוד לגופן קריא ומוכר;

איפוס הגדרות הנגישות.

הבהרה

אנו עושים מאמצים רבים בביצוע התאמות נגישות באתר, אך למרות זאת ייתכנו דפים או עמודים באתר בהם התאמת הנגישות אינה מיטבית או שטרם נמצא הפתרון הטכנולוגי המתאים עבורם. אנו משתדלים לשמור, לתחזק ולשפר את האתר ואת הנגישות באתר ברמה הטובה ביותר באופן שוטף, על מנת לאפשר שימוש באתר לכלל האוכלוסייה, לרבות אוכלוסייה עם מוגבלויות.

הסדרי נגישות במכון

מטרת המכון הינה לאפשר לכל לקוח שירות שיווני ונגיש, לשפר את המכון כך שיהיה זמין, נוח וידידותי עבור אנשים עם מוגבלויות על סוגיהם השונים. המכון ממוקם בבית שמעון במודיעין, הנגיש עבור אנשים עם מוגבלויות. כמו המכון הנגיש וביצע התאמות ושיפורים בהתאם לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות, התשנ"ח – 1998 ובהתאם לתיקון מס' 2 לחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות התשס"ה – 2005, כמפורט להלן:

שירותים נגישים – בבניין בו פועל המכון נמצאים שירותי נכים המותאמים למבקרים עם מוגבלויות;

חניות נכים – קיימות חניות נכים מוסדרות ומסומנות בחניונים הסמוכים למכון ולבניין המכון;

מעליות נגישות – בבניין בו נמצא המכון יש מעלית נגישה;

כניסות נגישות – הכניסות רחבות ומותאמות למבקרים עם מוגבלויות.

יצירת קשר

במקרה שמצאתם ו/או נתקלתם בקשיים בגלישה באתר או בקבלת שירות נגיש במכון או לכל פנייה אחרת בנושא נגישות, ניתן לפנות אל רכז הנגישות בהתאם לפרטים המוצגים להלן. אנו נטפל בבעיה ונחזור אליכם בהקדם עם פרטים על טיפולה. להלן פרטי רכז הנגישות:

שם: ___אורית אלירז__________;

אימייל: Info@osdheart.co.il;

טלפון: 08-9555330

כל הזכויות במסמך זה שמורות ואין להעתיק, לשכפל או להפיץ אותו.

עדכון אחרון: אוגוסט 2023

דילוג לתוכן