ייעוץ קרדיולוגי

ייעוץ קרדיולוגי

בפגישת הייעוץ הקרדיולוגי, הרופאים הקרדיולוגים של אשד המכון הלבבי, יפגשו את המטופל ישוחחו איתו לגבי הסיבה והתסמינים שהביאו אותו לייעוץ קרדיולוגי. לאחר מכן רופא הלב יתשאל אותו על ההיסטוריה הרפואית, יבדוק אותו בדיקה פיזית גופנית, יעבור על התוצאות של בדיקות הלב שביצע. בהתאם לבעיה הרפואית בלב ובכלי הדם, הקרדיולוגים שלנו יפנו להמשך בירור קרדיולוגי או ימליץ על תוכנית טיפול תרופתית או אחרת. לאחר ביצוע בדיקות הברור הקרדיולוגיות יערך מעקב אחר מצבכם הרפואי.

 מה כוללת חוות דעת קרדיולוגית שניה?

מטופלים רבים מעוניינים בחוות דעת שניה בתחום בעיות הלב (קרדיו וסקולריות). לעיתים הדבר נעשה בגלל רצון לקבל מידע נוסף על מחלת הלב שלכם, על האבחון והטיפו, או במצבים שהתסמינים הרפואיים לא אובחנו או שהתסמינים נמשכים למרות הטיפול. חוות דעת שניה נערכת במצבים שהמטופל אינו בטוח לגבי האבחנה הרפואית והטיפול שהוא קיבל. במצב בו מעוניינים לקבל תמיכה לפני החלטה על פעולה פולשנית שהמטופל קיבל. הקרדיולוגים באשד המכון הלבבי עורכים חוות דעת שניה באשר לאבחון, לטיפול ולבדיקות שנערכו בעבר, נשמח לתת לכם יעוץ קרדיולוגי וחוות דעת שניה..

על ידי מי נערך הייעוץ הקרדיולוגי?

ד"ר דוד מרמור ופרופסור קרסו רופאים קרדיולוגים מומחים בקרדיולוגיה לא פולשנית, בעלי ניסיון רב, עורכים ייעוץ קרדיולוגי ומעקב לחולים עם מגוון רחב של מצבים ובעיות בלב ובכלי הדם (קרדיווסקולריות). ד"ר דוד מרמור ופרופסור קרסו, קרדיולוגים מקצועיים עם ניסיון רב בשנים במגוון של בעיות לב, בגילוי מוקדם ומניעה, במעקב וטיפול בחולי לב. הייעוץ הקרדיולוגי כולל שירות אדיב ואמפתי, תוך הקשבה למטופלים, הכנת תוכנית טיפול מותאמת אישית ומתן מענה לשאלות של המטופלים ובני המשפחה.

מה כוללים תחומי האבחון והטיפול באשד המכון הלבבי?

  • מחלת עורקים כליליים (CAD)
  • מחלת מסתמי הלב
  • הפרעות בקצב הלב (הפרעות קצב לב)
  • אי ספיקת לב (CHF)
  • מחלות שריר הלב
  • יתר לחץ דם
  • חריגות בכולסטרול
  • קרדיולוגיה מונעת
  • סקירה של הדמיית לב קודמת

אשד המכון הלבבי, ייעוץ קרדיולוגי

אשד המכון הלבבי, נוסד בשנת 2022 על ידי רופאים מומחים בקרדיולוגיה פולשנית ואקו לב, ד"ר דוד מרמור, פרופסור שמי קרסו וטכנולוגית רפואית מומחית אקו לב אורית אלירז. אשד המכון הלבבי, הוקם במטרה לספק את האיכות הגבוהה ביותר של אבחון וטיפול בבעיות לב וכלי דם, לתושבי מודיעין-מכבים-רעות ומרכז ישראל, עם שירות אדיב ויחס אישי. באשד המכון הלבבי, יעוץ קרדיולוגי, רפא לב פרטי, קבלת חוות דעת שניה, קרדיולוגים פרטיים, שרותי בדיקות רפואיות קרדיולוגיות לרבות בדיקת מאמץ, אקו לב , אקו לב במאמץ וייעוץ קרדיולוגי הנערכים על טכנאים רפואיים ועל ידי רופאים קרדיולוגים מומחים. הבדיקות נערכות באופן איכותי, בזמינות גבוהה ושירות אישי. ניתן לקבל החזרים מחברות הביטוח בהתאם להסכם האישי של כל מבוטח.

דילוג לתוכן